دکتر نگین محبوب » بارداری و زایمان » تزریق ژل به نقطه جی
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

تزریق ژل به نقطه جی

مهمترین مسئله در دوام زندگی های زناشویی، مسئله لذت جنسی است. به ندرت می توانید زوجینی را مشاهده کنید که از رابطه جنسی خود لذت نمی برند یا نمی توانند به ارگاسم برسند. علت این مسئله می تواند مشکلاتی باشد که در سیستم اندام جنسی وجود دارد. نقطه جی یکی از نقاط مهم در داخل واژن خانم ها است که در قسمت جلویی واژن قرار دارد و برای تقویت این ناحیه از تزریق ژل به نقطه جی بهره می‌برند.

نقطه جی در بدن

این نقطه به دلیل حساسیت بالایی که دارد، در رسیدن زنان به ارگاسم نقش موثری ایفا می کند. تزریق ژل به نقطه جی باعث می شود تا بسیاری از مشکلات این ناحیه برطرف شده و خانم ها بتوانند از رابطه جنسی خود لذت بیشتری ببرند. نقطه جی بدن خانم ها را تحریک کرده و به اوج لذت جنسی می رساند. علت این مسئله نیز وجود عصب های جنسی فراوانی است که در این نقطه وجود دارد. 

زنانی که نقطه جی آنها از حساسیت زیادی برخوردار است، در رابطه جنسی طولانی تر و سریع تر از دیگر زنان به ارگاسم جنسی می رسند. اما زنانی که در این قسمت حساس از بدن، هیچ گونه حساسیتی مشاهده نمی کنند می توانند با تزریق ژل به نقطه جی مشکلات عدم حساسیت این نقطه را به راحتی برطرف کنند.  

بدون تردید داشتن یک رابطه قوی میان زوجین و رضایت از زندگی زناشویی، با به ارگاسم رسیدن خانم ها ارتباط زیادی دارد. یعنی هر چه خانم ها در یک رابطه جنسی بهتر به ارگاسم برسند، این رابطه می تواند از دوام بیشتری برخوردار باشد. البته در این خصوص باید بگوییم نقش اصلی به ارگاسم رساندن زنان، بر عهده شریک جنسی آنها خواهد بود.

مکان نقطه جی در بدن

مزایای تزریق ژل به ناحیه جی 

همانطور که بیان کردیم، نقطه جی به عنوان یکی از مهمترین نقاط حسی بدن در خانم ها ممکن است دچار اختلال یا مشکل شود. برخی از افراد برای از بین بردن اختلال رسیدن به ارگاسم خانم ها از طریق نقطه جی، به سراغ تزریق ژل می روند. ژل می تواند به تقویت این نقطه کمک شایانی نماید. از این رو در زمان برقراری رابطه جنسی، خانم ها سریعتر به ارگاسم رسیده و لذت جنسی بیشتری را تجربه می کنند. 

در نقطه جی اعصاب جنسی فراوانی وجود دارد که با تحریک کردن آنها می توان رسیدن به ارگاسم را به میزان قابل توجهی افزایش داد. برای این کار نیاز به تزریق ژل خواهد بود. البته تزریق ژل به نقطه جی مزایای دیگری نیز با خود به همراه دارد که از جمله مهمترین آنها باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

 • بدون عوارض بودن تزریق ژل
 • رفع بی میلی جنسی در خانم ها
 • عدم نیاز به بستری شدن جهت تزریق ژل
 • بهبود عملکرد خانم ها در برقراری رابطه جنسی 
 • بهبود روابط جنسی زوجین 
 • بدون درد بودن تقویت کردن نقطه جی 
 • افزایش اعتماد به نفس در خانم ها برای برقراری رابطه جنسی 

تزریق ژل در نقطه حساس جی نیاز به صرف زمان طولانی ندارد. بلکه تنها در یک مدت زمان کوتاه می توان اقدام به تزریق ژل در نقطه جی نمود. بهتر است برای انجام این کار به پزشک متخصص و با تجربه مراجعه نمایید. تا با عوارض و مشکلات خاصی مواجه نشوید. 

انواع ژل های تقویت کننده نقطه جی 

ژل هایی که برای تقویت نقطه جی استفاده می شوند، به سه دسته ژل موقت، نیمه موقت و دائمی دسته بندی می شوند. هر یک از این ژل ها برای مدت زمان خاصی به تقویت نقطه جی کمک می کنند. ژل های تقویت کننده موقت نقطه جی معمولا به مدت 3 ماه تا یکسال ماندگاری دارند. در حالی که ژل های نیمه موقت بین 2 تا 5 سال ماندگاری دارند.

معمولا از ژل های نیمه موقت برای تزریق به ناحیه واژن استفاده می شود. در کنار این دو نمونه ژل های تقویت کننده نقطه جی، ژل های دائمی نیز وجود دارند که معمولا تا 5 سال بعد از تزریق ماندگاری دارند. اما از آنجایی که عوارض استفاده از این ژل ها زیاد است معمولا توسط افراد کمی از این ژل ها برای تزریق استفاده می شود. 

میزان مناسب ژل برای تزریق در نقطه جی 

پزشکان متخصص برای آنکه بتوانند نقطه جی را تقویت نمایند، معمولا از روش تزریق ژل به نقطه جی استفاده می کنند. برخی تصور می کنند ژل مورد نیاز برای تزریق در نقطه جی با ژل تزریق شده در رفع چین و چروک و افتادگی پوست متفاوت است. اما باید بگوییم این ژل ها با یکدیگر تفاوتی نداشته  و ژل مورد استفاده در نقطه جی همان ژل جوانسازی پوست است. 

میزان ژل مورد نیاز برای تزریق در نقطه جی 1.5 تا 2.5 سی سی ژل است که به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی یا بیحسی موضعی در محل مورد نظر تزریق می شود. می توان با استفاده از این ژل محل مورد نظر را تقویت کرده و به تحریک شدن بهتر زنان در زمان برقراری رابطه جنسی کمک کرد.

تزریق ژل به ناحیه جی برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • زنان در دوران بارداری
 • مادران در دوران شیردهی
 • افراد دارای عفونت وازن
 • افرادی که در حال استفاده از داروی ضد جوش راکوتان یا اکوتان هستند.

اقدامات لازم پیش از تزریق ژل به نقطه جی 

پیش از آنکه بخواهید اقدام به تزریق ژل نمایید، لازم است برخی اقدامات لازم را در نظر بگیرید. معمولا افراد متقاضی تزریق ژل به نقطه جی در اولین جلسه مراجعه به پزشک از ایشان مشاوره دریافت می کند و تمام اطلاعات لازم توسط پزشک به ایشان اطلاع داده خواهد شد. اما مهمترین اقداماتی که لازم است بیماران پیش از تزریق ژل به نقطه جی آن را در نظر بگیرند، اطلاع دادن به پزشک در خصوص مصرف دارو است.

یعنی اگر شخصی از داروی خاصی استفاده می کند لازم است این مسئله را به پزشک مربوطه اطلاع دهد. از سوی دیگر اگر از عفونت واژن رنج می برید نیز باید پیش از اقدام به تزریق ژل این مسئله را نیز به پزشک اطلاع دهید. تا ابتدا روش درمان مناسبی برای برطرف کردن عفونت واژن به شما ارائه دهد و پس از آن تزریق ژل به نقطه جی را انجام دهد. 

حتما به خاطر داشته باشید که به مدت 5 روز قبل و بعد از تزریق ژل به نقطه جی از مصرف هر گونه داروی ضد انعقاد خون همچون آسپرین خودداری کنید. با انجام تمام این مراقبت ها می توانید تزریق ژل موفقیت آمیزی در نقطه جی خود داشته باشید. بهتر است این مسئله را به خاطر داشته باشید که تزریق ژل از حساسیت بالایی برخوردار است. از این رو بهتر است این فرایند زیر نظر پزشک متخصص زنان انجام شود.

برای تزریق ژل به کدام پزشک مراجعه کنیم؟

بهتر است بدانید بخش های دستگاه تناسلی، اندام بسیار حساسی به شمار می‌روند و نباید برای انجام تزریق ژل، چربی یا هر مورد این چنینی دیگری به هر پزشکی مراجعه کرد. در بعضی موارد دیده شده که بانوان برای انجام این کارهای زیبایی خود را به آرایشگران سپرده و بعد ها برای ایجاد عفونت یا سایر مشکلات بدنبال راه چاره می‌گردند.

حتما توجه داشته باشید برای تزریق ژل به نقطه جی به بهترین متخصص زنان و زایمان مراجعه فرمایید تا هم مهارت کافی را دارا باشد و هم آسیبی به اعصاب حسی جنسی شما وارد نشود.

هزینه تزریق ژل به نقطه جی

در ابتدا، اولین عاملی که بر هزینه تقویت نقطه جی با ژل اثرگذار است، نوع ژل مورد استفاده می‌باشد. همچنین موارد دیگری مانند مارک و کشور سازنده ژل، میزان اندازه ژل تزریقی و  … بر میزان هزینه نیز تاثیر دارد. بنابراین برای اطلاع دقیق از انجام این کار می‌توان با شماره تلفن خانم دکتر نگین محبوب تماس حاصل فرمایید و یا از مشاوره آنلاین ایشان در بالای سایت استفاده نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 29 میانگین: 3.2]
دکتر نگین محبوب

دکتر نگین محبوب

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، اعمال زیبایی و ترمیمی زنان، دستگاه لیزر مونالیزا، تعیین جنسیت، درمان نازایی و IUI، مراقبت های بارداری،کرایو(فریز) زخمهای دهانه رحم،درمان زگیل و تبخال تناسلی، پریناتولوژی و لابیا پلاستی
برچسب ها:
مقالات مرتبط
راهنمای کامل لیفت و تنگ کردن واژن با نخ

راهنمای کامل لیفت و تنگ کردن واژن با نخ

با پیشرفت علم پزشکی در حوزه زیبایی و افزایش میل به زیبایی در میان تمامی افراد، هر روز با تکنیک های جدیدی در حوزه زیبایی رو به رو می شویم. زنان، آگاه تر از گذشته، به دنبال راه های زیبایی بیشتر حتی در...

هیستروسکوپی، روشی درمانی یا تشخیصی؟

هیستروسکوپی، روشی درمانی یا تشخیصی؟

گاهی ممکن است در برخی از خانوم ها مشکلات رحمی از جمله عفونت و یا خونریزی های غیر طبیعی و.. به وجود بیاید، درصورت بروز چنین مشکلاتی نیاز است تا پزشک داخل رحم را ببیند و آن را بررسی کند، یکی از راه...

یائسگی، از مشکلات تا درمان

یائسگی، از مشکلات تا درمان

دوران یائسگی مرحله جدیدی در زندگی خانم ها محسوب می شود. این دوره که با پایان یافتن سیکل قاعدگی آغاز می گردد، یک مشکل سلامتی به حساب نمی آید، اما از آن جایی که با تغییرات هورمونی و یا دیگر عوامل...

غربالگری دوران بارداری

غربالگری دوران بارداری

یکی از حساس ترین دوران زندگی هر فردی، دوران بارداری او می باشد. زن و شوهر در این زمان دغدغه های زیادی در مورد سلامت فرزند خود دارند. آزمایش های زیادی در این دوران وجود دارد که به وسیله ی آن ها می...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *